Únor 2012


Boží fotečka Martyho.

3. února 2012 v 18:57 | Mládež Harichováá |  Fotky

Fotečka okopčena od:SIS-http://mh-musitanyhope.blog.cz/ .

Autogramy od Martina:

3. února 2012 v 15:42 | Mládež Harichováá |  Martin Harich,Musitany Hope


Psala jsem mu dopis s požádánín a s eurem.

Adresa na kterou jsem psala Martinovi:¨
Martin Harich
Stošice
Liptovský Mikuláš
Slovenská republika
03104

Za adresu děkuju Nikol..*.

VELKÁ SÁZKA HARICHA A MYSLIVCOVÉ! Proč je lepší být holkou než klukem?

3. února 2012 v 15:25 | Mládež Harichováá |  Martin Harich,Musitany Hope
Jsi ráda, že jsi holka? Proč je podle tebe lepší být holkou, než klukem? Vymysli jeden z tisíce důvodů a ovlivni naši velkou sázku.
O víkendu náš webový portál Krasna.cz oslavil s plnou parádou své první narozeniny. Na párty nechyběla ani řada hvězdných hostů.

Zpestřením slavností párty se stala sázka mezi zpěvákem Martinem Harichem a známou teen bloggerkou Dominikou Myslivcovou o 1000 důvodů, proč je lepší být holkou než klukem.


Na párty došlo mezi Dominikou Myslivcovou a Martinem Harichem k zajímavé sázce. Martin se vsadil s Dominikou, že holky nevymyslí za 14 dní 1000 důvodů, proč je lepší být holkou než klukem.

Velká sázka - 2

V případě, že vyhraje Martin (děvčatům se nepodaří dát dohromady 1000 důvodů), musí Dominika veřejně zazpívat Martinovu písničku, kterou jí on sám vybere. V případě, že Martin prohraje, musí k hitu Barbie Girl, kterým se Dominika proslavila, vymyslet speciální choreografii a vystoupit s ním někde na veřejnosti. Martin se přiznal, že není zrovna skvostný tanečník, takže rozhodně to pro něj je velká výzva.

O tom, kdo nakonec vyhraje, rozhodujete jen a jen vy. Dáme dohromady 1000 důvodů, proč je tak skvělé být holkou? Připoj i svůj! Každý komentář se počítá, najdi i ty svůj důvod.


Ale pozor! Svůj důvod můžeš napsat jen do 12. února 2012. Sejde se nám jich potřebných tisíc? Kdo nakonec sázku prohraje? Uvidíme už za dva týdny. Jak vše nakonec dopadne se dozvíš v pondělí 13. února 2012 na stránkách Krasna.cz.

Děkujeme zároveň všem partnerům, kteří se podíleli na naší narozeninové party, jmenovitě společnostem Malostranská beseda, Bioderma, Bourjoist, Microsoft a Astrohled.cz.


Zdroj:Krasna.nova.cz