SuperStárista Harich si užíval na Malte: Na ostrove zháňal klavír!

10. srpna 2011 v 19:07 | Mládež Harichováá |  Martin Harich,Musitany Hope
Superstárista Martin Harich (15) si užíval dva týdny na Maltě. Kočky tam ale balit nebyl, rozhodl se totiž pro kurz angličtiny!

Superstárista Martin Harich se vrátil ze sluneční Malty, kde trávil dva týdny za knížkami angličtiny. Výlet, i když ne dovolenou si ale velmi pochvaluje. "Něco takové jsem plánoval už déle a konečně se mi to podařilo," prozradil Martin, který tam vycestoval i se svým klavíristou.

Na ostrově jim nejvíce chyběly koncerty. "Možná to zní divně, ale hudba je to, co dělám v životě nejraději a také při tom odpočívám," řekl Novému Času zanícený zpěvák. Kromě toho, že na Maltě kamarádi toho hodně zažili, jak hudebníci se oba nezapřeli.

"Hledali jsme po celém ostrově nějaký funkční klavír. Skvělé ale na tom všem je, že jsme si našli přátele z celého světa. Vlastně .. to je na tom celém nejkrásnější. Mám pocit, že právě takto jsme se nejvíce naučili. Nebylo to ani tak o nových slovíčka, frázích, zda gramatice, ale o překonání nějaké jazykové bariéry. A myslím, že právě to se nám docela podařilo, "poznamenal na margo zdařilého pobytu Harich.

Zdroj:CAS.sk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama